-->

Vlasy Postupna

Vlasy Postupna - Toto sú moje vlasy toto je účes, ktorý chcem. Som v africkej dedine v Tanzánii. Väčšina ľudí má veľmi krátke vlasy. A myslím si, že väčšina holičov tu nikdy neprerezala biele. Alebo dlhé vlasy. Ale potrebujem strih. Tak sa pozrime, čo sa stane. (hudba v pozadí).

Vlasy Postupna 2019
Strihanie na predmestiach mesta Moshi v Tanzánii. Nemám potuchy, kde som. Ako sa dostať k holičovi? Tu to je. Ahoj. Môžem sem prísť? Na rezanie ?. Hovoríš po anglicky?. Poriadku. Áno, rezanie. Dobre, čakám v špeciálnom holičstve v dedine. Bude to veľmi zaujímavé. Teším sa na. Myslím, že hľadajú nožnice. (hudba v pozadí). 

Všade veľmi krátke vlasy. Dokonca aj ženy. A chcem to. Áno, niečo také. Možný?. Áno, je to možné. Som tu prvý človek s takýmito vlasmi? Áno. Poďme!. (hudba v pozadí). Môžete to urobiť postupne? Postupne. Dúfam, že vedia, čo to znamená \ "postupne \". Nie som si istý. Do holičstva prišlo päť ľudí. len sa na mňa pozriem. Je to úžasné. Peter nevidel, čo sa deje za ním. Pekný!. Vďaka ďakujem. Blížime sa k tomu. Fíha, úžasné!. Ďakujem. Áno. Ospravedlnte ma. Toto je pravdepodobne najzaujímavejší deň holičského života. Čo?. Len hovorím s fotoaparátom. 

Dokončovací proces. Proces dokončujeme. Hovorím s fotoaparátom. Je to koniec. Wau. Čakal som to oveľa horšie, je to celkom v pohode. Africký účes. Ďakujem mnohokrát. Našiel som jedného zo svojich študentov. Na ceste domov. Aký je môj účes? Dobrý?. Dobrý?. Nie. Takže som celkom šťastný. Nie som celkom spokojný so žiadnou časťou mojej hlavy. vyzerať. Postupne. S mojím účesom som stále menej a menej spokojný. Práve som sa dostal domov a táto časť nevyzerá dobre. Pozrite sa na zadok. Toto nie je dobré. Postupne. Toto bolo populárne začiatkom 90. rokov v USA.

Všetky detské hviezdy mali tento účes. Bude si to vyžadovať veľké úpravy. Prišla moja priateľka a aký je váš názor na môj účes ?. Krásne. Dobre. Videl som horšie. Skráťme to. Pozrite sa. Pozrite sa na nožnice. Nerobte si starosti viac ako holič. Ale nie, holič bol skvelý. Nemyslím si, že je tu veľký rozdiel, stále vyzerám ako boletus 90. rokov. Ale je to trochu lepšie. Myslím, že budem musieť byť trpezlivý. Možno sa o dva týždne zlepší. Až nabudúce pravdepodobne pôjdem do mesta. Toto bolo moje dobrodružstvo s africkým holičom. Dúfam, že sa vám to páčilo, nie príliš zo mňa. Palec hore. Zdieľam. Uvidíme sa nabudúce.